بیماری شناسی گیاهی
دانلود کلید شناسایی نماتد های پارازیت گیاهی، آزاد زی و شکارگر
نوزدهم اسفند 1389 ساعت | نوشته ‌شده به دست محسن ترابی | ( )
موضوعات مرتبط: نماتد شناسیInteractive Diagnostic Key to Plant Parasitic, Freeliving and Predaceous Nematodes  دارای 4 بخش است. این کلید به زبان انگلیسی ست و تماماً مصور می باشد. کلیه ی تصاویر این کلید رنگی و واضح هستند.
ادامه مطلب


دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد: بیماری شناسی 1390+ کلید
نوزدهم اسفند 1389 ساعت | نوشته ‌شده به دست محسن ترابی | ( )
موضوعات مرتبط: کارشناسی ارشد


سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی بیماری شناسی گیاهی سال 1390 با ویرایش جدید و با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک دانلود کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید.
ادامه مطلب


دانلود کتاب کلید تقابلی فوزاریوم
پانزدهم اسفند 1389 ساعت | نوشته ‌شده به دست محسن ترابی | ( )
موضوعات مرتبط: قارچ شناسی


Fusarium Interactive Key کتابی بسیار جالب و مفید برای دوستداران قارچ فوزاریوم ست. این کتاب یک کلید مصور برای تشخیص گونه های قارچ فوزاریوم می باشد. این کتاب کاملا بر اساس تصویر پیش می رود و برای کسانی که آشنایی آنها با زبان انگلیسی زیاد نیست می تواند مفید باشد.
ادامه مطلب


دانلود سوالات کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی 1379+ کلید
چهاردهم اسفند 1389 ساعت | نوشته ‌شده به دست محسن ترابی | ( )
موضوعات مرتبط: کارشناسی ارشد


سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی بیماری شناسی گیاهی سال 1379 با ویرایش جدید و با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک دانلود کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید.

 
ادامه مطلب


دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد: بیماری شناسی 1381+ کلید
چهاردهم اسفند 1389 ساعت | نوشته ‌شده به دست محسن ترابی | ( )
موضوعات مرتبط: کارشناسی ارشد


سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی بیماری شناسی گیاهی سال 1381 با ویرایش جدید و با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک دانلود کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید.
ادامه مطلب


 
عضویت در خبرنامه

برای عضویت ابتدا آدرس ایمیل خود را بدون www وارد و روی عضویت کلیک کنید. سپس در صفحه ای که باز می شود کد خواسته شده را وارد نماببد. توجه داشته باشید که عضویت شما زمانی کامل شده است که روی لینک فعال سازی که برای شما ایمیل می شود کلیک کنید:

گروه ترجمه ی پاتوژنیک

ترجمه ی تخصصی متون گیاهپزشکی و بیماری شناسی گیاهی انگلیسی به فارسی و بلعکس با کیفیت خوب و هزینه ای دانشجویی. برای اطلاعات بیشتر فایل زیر را دانلود و مطالعه کنید.


اینجا کلیک کنید.
نیازمندی ها

سایت آزمون دکتری - پی اچ دی آزمون - اخبار و نیازمندی های آزمون دکتری


اینجا کلیک کنید.