پاتوژنیک

بیماری شناسی گیاهی

دانلود کلید شناسایی نماتد های پارازیت گیاهی، آزاد زی و شکارگر


Interactive Diagnostic Key to Plant Parasitic, Freeliving and Predaceous Nematodes  دارای 4 بخش است. این کلید به زبان انگلیسی ست و تماماً مصور می باشد. کلیه ی تصاویر این کلید رنگی و واضح هستند.

برچسب‌ها: دانلود, کلید نماتد, Nematode, Key
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  نوزدهم اسفند 1389ساعت   توسط محسن ترابی  | 

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد: بیماری شناسی 1390+ کلید

سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی بیماری شناسی گیاهی سال 1390 با ویرایش جدید و با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک دانلود کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید.

برچسب‌ها: دانلود سوالات کارشناسی ارشد, 1390, کلید سوالات کارشناسی ارشد
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  نوزدهم اسفند 1389ساعت   توسط محسن ترابی  | 

دانلود کتاب کلید تقابلی فوزاریوم

Fusarium Interactive Key کتابی بسیار جالب و مفید برای دوستداران قارچ فوزاریوم ست. این کتاب یک کلید مصور برای تشخیص گونه های قارچ فوزاریوم می باشد. این کتاب کاملا بر اساس تصویر پیش می رود و برای کسانی که آشنایی آنها با زبان انگلیسی زیاد نیست می تواند مفید باشد.

برچسب‌ها: دانلود کتاب, کلید تقابلی, فوزاریوم, fusarium, Fuskey
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پانزدهم اسفند 1389ساعت   توسط محسن ترابی  | 

دانلود سوالات کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی 1379+ کلید

سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی بیماری شناسی گیاهی سال 1379 با ویرایش جدید و با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک دانلود کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید.

 

برچسب‌ها: دانلود سوالات کارشناسی ارشد, 1379, کلید سوالات کارشناسی ارشد
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهاردهم اسفند 1389ساعت   توسط محسن ترابی  | 

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد: بیماری شناسی 1381+ کلید

سوالات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ی داخلی رشته ی بیماری شناسی گیاهی سال 1381 با ویرایش جدید و با کیفیت بسیار خوب توسط پاتوژنیک آماده شده است. برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، سوالات سال های گذشته منبع مناسبی برای آشنایی با نوع و شکل سوالات می باشد. این مجموعه شامل پاسخنامه ی کلیدی آزمون نیز می باشد. اکنون این سوالات را از پاتوژنیک دانلود کنید. لطفاً از این مطلب با ذکر منبع استفاده کنید.

برچسب‌ها: دانلود سوالات کارشناسی ارشد, 1381, کلید سوالات کارشناسی ارشد
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهاردهم اسفند 1389ساعت   توسط محسن ترابی  |